Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasında Lider Firma

İstanbul arnavutköy ilçesinde hizmet sunan firmamız Grup Nakliyat taşımacılık olarak nakliye sektöründe hizmet sunan firmalar arasında en çok tercih edilen firma ünvanını taşımaktayız.

Arnavutköy evden eve nakliye firmaları arasında profesyonel ve güleryüzlü personelimizle son teknoloji harikası gereçlerle donatılmış techizatlarımızla evden eve nakliye hizmetine uygun araçlarımız, ambalajlarımız ve uygun fiyat politikamız ile çözüm ortağınız olmaya talibiz. nakliye hizmetlerimizde ücretsiz olarak marangozlarımız tarafından eşyalarınız montaj işlemleri yapılır, ambalajlanır, koli tedariği sağlanır, beyaz eşyalarınızın kurulumu yapılır ve en son olarak yeni adresinizde eşyalarınız sizin belirlediniz noktalara yerleştirilir.

Arnavutköy evden eve nakliyat hizmetlerimiz için ilk yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmektir, firmamız ücretsiz olarak eşyalarınızın değerini belirlemek için, araç temini için, malzeme temini için ve siğorta işlemleri için ekspertiz göndermektedir. bu sayede herhangi aski bir durumda eşyalarınız siğortalı olduğu için mağdur olma riskiniz ortadan kalmış olur.

Arnavutköy nakliye hizmetleri olarak firmamız sadece evden eve nakliyat hizmeti değil ekstra olarak bünyesinde şehirler arası nakliyat, parça eşya taşımacılığı, fuar taşımacılığı, fabrika taşımacılığı hizmetlerinide garantili ve siğortalı olarak beraberinde sunmaktadır.

nakliye şirketi

istanbul evden eve

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Arnavutköy evden eve nakliyat fiyatları evinizin oda sayısına, bulunduğu kat sayısına, asansör olup olmadığına, iki adres arası kaç km mesafe olduğuna ve özel istekler doğrultusunda değişmektedir. nakliyat fiyatları için sayfamıza göz atabilir veya firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evden eve nakliyat fiyatlarımız 450 tl den başlamaktadır.

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat ‘da Neden Bizi Seçmelisiniz ?

  • * Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sunuyoruz.
  • * Fiyat politikamıza güveniyoruz.
  • * Garantili ve siğortalı hizmet sunuyoruz.
  • * Sözleşmeli nakliye hizmeti sunuyoruz.
  • * Ücretsiz koli tedariği sağlıyoruz.
  • * Marangozumuz ile montaj işlerini ücretsiz hallediyoruz.
  • * Eşyalarınızı ambalajlıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri | Grup Nakliyat