EVDEN EVE NAKLİYAT

 Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Grup taşımacılık firması, İstanbul’un tüm ilçelerine anlık olarak araç desteği sağlamaktadır. Evlerde, ofislerde ve şirketler bulunan eşyalar, hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde paketlenmekte ve araçlara yüklenmektedir. Firma, paketleme işlemlerinde birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalaj çeşitlerini kullanmaktadır. Bu sayede gerek sevkiyat, gerekse yükleme sırasında eşyalara zarar gelme riski ortadan kaldırılmaktadır. Evden eve nakliyat firması, parça yük, kurumsal yük ve ağır yük gibi çeşitli taşımacılık alanlarında da faaliyet göstermektedir. Ayrıca tüm işlemler, müşterilere söz verilen süreler içerisinde tamamlanmakta ve herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir. Özellikle de eşyaların zarar görmemesi veya deforme olmaması için her türlü önlem alınmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Personelleri

evden eve nakliyat

Bir eşyanın paketlenmesi, monte edilmesi veya araca yüklenmesi gibi çeşitli uygulamalar, bilimsel yöntemler ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde taşıma noktasında istenmeyen kazalar yaşanabilmektedir. Grup evden eve nakliye firması ise, bahsi geçen işlemleri alanında uzman personeller ile yapmaktadır. Bu sayede uygulamalar noktasında herhangi bir sorun çıkması engellenmektedir. Ayrıca montaj ve söküm hizmetleri içinde marangoz ustaları temin edilmektedir. Firma bünyesinde var olan tüm personelleri, fiziki yeterlilik testlerinden geçirilmektedir. Grup evden eve nakliyat, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Firmanın tüm araç modeli üzerinde de şirket logoları ve yazıları yer almaktadır. Dolasıyla da müşterilere güven verilmekte ve kesinlik komisyoncular üzerinden iş alınmaktadır.

Nakliyat Araçları

Taşıma işlemlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi için kapalı kasa araç modellerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu araçların dayanıklılığı ve fiziksel özellikleri, eşya güvenliğini yakından etkilemektedir. Grup evden eve nakliye bünyesinde bulunan kamyon ve kamyonetler yeni olmakla beraber, taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Ayrıca tüm ataçlar düzenli olarak bakımlardan geçirilmektedir. Ağırlığı veya sayısı ne olursa olsun, işlem görmesi planlanan eşyalara uygun araç modelleri tahsis edilmektedir. Evden eve nakliyat işlemleri sırasında yaşanan maddi kayıplar, sigortalı kamyonlar sayesinde ürün sahiplerine yansıtılmamaktadır. Ayrıca firma, asansörlü taşımacılık noktasında da her türlü desteği vermektedir. Yüksek katlı binalar için tercih edilen vinçler, taşıma işlemlerin daha kolay ve daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Taşımacılık Ücretleri

Son dönemlerde artan maliyetler, taşımacılık sektörünü de olumsuz etkilemiştir. Ancak Grup evden eve nakliyat firması, müşterilerine özel çeşitli indirimler gerçekleştirmektedir. Bu sayede söz konusu maliyetler büyük oranda düşürülmektedir. Yakın güzergahlar için de herhangi bir araç masrafı talep edilmemektedir. Firma bünyesinde bulunan kamyonların ekonomik yakıt tüketim özelliğinin olması, nakliyat fiyatlarının azalmasını sağlamaktadır. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz adreslere ekspertiz ekibi gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Eşyaların incelenmesinin ardından proje maliyeti hesaplanmakta ve alınan onaydan sonra da paketleme işlemlerine başlanmaktadır.