İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında 1996 yılından günümüze nakliye ve taşımacık sektöründe hizmet sunan firmamız grup nakliyat geniş araç filosu ve uzmanlaşmış kadrosu ile türkiyenin 4 bir yanına evden eve nakliye hizmeti sunmaktadır.

Garantili ve siğortalı hizmet sunan firmamızı evden eve nakliye hizmetinde tercih ettiğiniz taktirde eşyalarınızın montajı, eşyalar için koli tedariği, paketleme ve amlajlaması, vede eşyaları yeni taşındığınız evinizde yerlerinin tertip ve düzeni firmamız tarafından ekstra bir ücret alınmadan ücretsiz olarak yapılmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat firmalarının arasında öncü kuruluşumuz grup nakliyat taşımacılık sektöründe bir çok hizmet sunmaktadır. Evden eve nakliyat başta olmak üzere ofis taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, fabrika taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, fuar taşımacılığı, şehirler arası nakliyat ve tüm nakliye hizmetlerini sunmaktadır.

İstanbul fatih ilçemizde bulunan firmamız öncelik olarak İstanbul Anadolu yakası evden ve nakliyat ve İstanbul Avrupa yakası evden eve nakliyat hizmetleri sunmaya başlamıştır daha sonra genişlettiği araç filosu ile türkiyenin 4 bir yanına hizmet sunarak bir marka haline gelmiştir.

Firma olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve değer verdiğiniz eşyalarınızı güvelir bir şekilde taşımaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Evden Eve Nakliye ‘de Farkımız ?

  • Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi almanız için firmamıza ulaşarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  • Garantili ve Siğortalı evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Evden eve nakliye hizmetinde firmamızı tercih ettiğiniz taktirde eşyalarınızın değerine göre firmamız anlaşmalı olduğu siğorta şirketi ile iletişime geçerek eşyalarınıza siğorta yapılır.

  • Ücretsiz Koli Tedariği Sağlıyoruz.

Fimazmız eşyalarınızı yerleştirmeniz için ücretsiz olarak koli tedariğinizi tarafınıza sağlamaktadır.

  • Eşya Montaj İşlemlerini Ücretsiz Yapıyoruz.

Evden eve taşımacılıkda uzmanlaşmış personelim tarafından mobilyalarınız ve sökülüp takılması için ustalık gerektiren eşyalarınız firma personelimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  • Eşyalarınızı paketliyoruz ve Ambalajlıyoruz.

Montaj işleminden sonra tüm eşyalarınız personelimiz tarafından özenle paketlenir ve ambalajlanır bu sayede taşıma esnasında eşyalarınızın çizilme, zarar görme riski tamamen ortadan kaldırımış olur.

  • Eşyalarınızı Güvenle Taşıyoruz.

Eşyalarınız paketlenip ambalajlandıkdan sonra eşya taşımakta uzman personellerimiz tarafından kapalı kasa araçlarımıza dikkatle yerleştirilir ve yeni adresinize doğru yola çıkılır.

  • Eşyalarınızı Yeni evinizde istediğiniz düzene göre yerleştiriyoruz.

Yeni adresinize güvenle ulaşan eşyaalrınızın personelimiz tarafından montaj işlemleri yapıldıktan sonra eşyalarınızı istediğiniz düzende yerleştiriyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen firma Grup Nakliyat firması iletişim bilgilerine yukarıda yer alan iletişim menüsünden ulaşabilirsiniz.

Grup Nakliyat © All Rights Reserved.2017

Powered by Renkli Web Tasarım