İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında hizmet sunan firmamız grup nakliyat 1996 yılında İstanbul’un fatih ilçesin de ilk hizmetine başlamış ve bünyesinde evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, fuar taşımacılığı, ofis taşıma hizmetlerini sunmaya başlamıştır.

Günümüz de sektörün lider firmaları arasında yer alan grup nakliyat geçen süre zarfında sürekli yatırımlar yaparak İstanbul nakliye piyasasında kurumsal bir nakliye firması haline gelmiştir.

Grup nakliyat uygun fiyat politikası ve üstün hizmet anlayışı ile sigortalı, profesyonel nakliye hizmeti sunan tek firmadır.

istanbul evden eve nakliyat firmaları

  • İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen firma unvanını taşıyan grup nakliyat eşyalarınızı ilk iletişim esnasında firmamız tarafından ücretsiz olarak temin edilen ekspertiz tarafından eşyalarınız sigortalanır. Güvenilir kadrolu elemanlarımız ile eşyalarınız her hangi bir kazaya sebebiyet vermemek için tüm eşyalarınız özel ambalajlarımız ile ambalajlanır.Firmamız eşyalarınız için ücretsiz koli tedariki, ücretsiz eşya paketleme hizmeti, ücretsiz marangoz işlemleri, ve hatta eşyalarınızı ücretsiz olarak yerleştirmektedir.

Evden eve nakliyat istanbul avrupa yakası

Evden eve nakliyat istanbul avrupa yakası hizmetlerimizden 7 gün 24 saat iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak bilgi almanız mümkündür. İstanbul avrupa yakası evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında fiyat bilgisi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

evden eve nakliyat istanbul anadolu yakası

Evden eve nakliyat istanbul anadolu yakası hizmetlerimizi 2016 yılında açtığımız  anadolu yakasın da bulunan şubemiz aracılığı ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Firmamızın bünyesinde sunduğu tüm hizmetler sigortalı ve garantilidir. İstanbul anadolu yakası nakliye hizmeti için grup nakliyat 7 gün 24 saat hizmetinizde.

şehirlerarası evden eve nakliyat istanbul

Şehirler arası evden eve nakliyat istanbul  ve tüm şehirlerde nakliye hizmetleri için grup nakliyat olarak profesyonel nakliye hizmeti sunmaktayız. Şehirler arası nakliye hizmetimiz parça eşya taşımacılığı olarak da sunulmaktadır. Geniş araç filomuz ile her bütçeye uygun nakliye hizmetimiz vardır.

nakliye'de farkımız?

  • Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi almanız için firmamıza ulaşarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  • Garantili ve Siğortalı evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Evden eve nakliye hizmetinde firmamızı tercih ettiğiniz taktirde eşyalarınızın değerine göre firmamız anlaşmalı olduğu siğorta şirketi ile iletişime geçerek eşyalarınıza siğorta yapılır.

  • Ücretsiz Koli Tedariği Sağlıyoruz.

Fimazmız eşyalarınızı yerleştirmeniz için ücretsiz olarak koli tedariğinizi tarafınıza sağlamaktadır.

  • Eşya Montaj İşlemlerini Ücretsiz Yapıyoruz.

Evden eve taşımacılıkda uzmanlaşmış personelim tarafından mobilyalarınız ve sökülüp takılması için ustalık gerektiren eşyalarınız firma personelimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  • Eşyalarınızı paketliyoruz ve Ambalajlıyoruz.

Montaj işleminden sonra tüm eşyalarınız personelimiz tarafından özenle paketlenir ve ambalajlanır bu sayede taşıma esnasında eşyalarınızın çizilme, zarar görme riski tamamen ortadan kaldırımış olur.

  • Eşyalarınızı Güvenle Taşıyoruz.

Eşyalarınız paketlenip ambalajlandıkdan sonra eşya taşımakta uzman personellerimiz tarafından kapalı kasa araçlarımıza dikkatle yerleştirilir ve yeni adresinize doğru yola çıkılır.

  • Eşyalarınızı Yeni evinizde istediğiniz düzene göre yerleştiriyoruz.

Yeni adresinize güvenle ulaşan eşyaalrınızın personelimiz tarafından montaj işlemleri yapıldıktan sonra eşyalarınızı istediğiniz düzende yerleştiriyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen firma Grup Nakliyat firması iletişim bilgilerine yukarıda yer alan iletişim menüsünden ulaşabilirsiniz.

Grup Nakliyat © All Rights Reserved.2017

Powered by Renkli Web Tasarım