Levent Evden Eve Nakliyat

4 Levent Evden Eve Nakliyat

Levent evden eve nakliyat firmaları arasında hizmet sunan firmamız Grup Nakliyat 1996 yılından günümüze evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, hizmetlerini sadece istanbul levent ilçemizde değil türkiyenin 4 bir yanına sunmaktadır.

Nakliye hizmetlerimiz garantili ve siğortalı olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda levent evden eve nakliyat firmaları arasından grup nakliyat taşımacık firmamızı tercih ettiğiniz taktirde eşyalarınız için koli tedariği, eşya paketleme, ambalajlama hizmeti, eşyalarınızın montaj işleri ve yeni taşınacağınız adresinizde eşyalarınızı yerleştirme hizmetini firmamız siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sunmaktadır.

Levent evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar arasında seçim yapmak bazen oldukca zor olmalıdır. Sebebi ise evden eve nakliyat sektöründe on binlerce firma hizmet sunmatadır. Malesefki bu firmaların tamamı kurumsal olarak yani bu işi profesyonel olarak yapmamaktadır.

Siz değerlimüşterilerimize tavsiyemiz hizmet amadan önce firma hakkında küçük çaplıda olsa bir araştırma yapmanızdır. Sebebi ise sonuçta evden eve nakliye hizmeti cidliyet gerektiren bir sektör olduğu için karşı tara direk evinize girerek sizinle bire bir temas kurmakadır.

Bu sebebden dolayı Grup Nakliyat olarak firmaları hizmet almadan önce yerinde ziyaret ederek aldığınız hizmetten sonra mağduriyetiniz söz konusu olursa firmaya ulaşmanız kolay olacaktır. Diyer türlü düşünürsek rasgele bir firma seçerek hizmet alırsanız mağdur olduğunuzda o firmaya ulaşmanız mümkün olmayabilir.

ÖRNEK: En çok kullanılan google arama  motoru yardmı ile levent evden eve nakliyat diye arattırma yaptınız. Karşınıza ilk 4 adet çıkan firma google reklamları ile çıkmaktadır veya alt tarafta listelenen firmalar arasından her hangi bir firma ile iletişime geçerek genelde yapılan araştırma fiyat araştırması oluyor.

Burada aslında yapılması gereken firma ismi ile ufak çaplı araştırma yapmak mesela firma hakkındaki yorumlara ulaşarak müşteri görüşlerine göz atabilirsiniz.

Levent evden eve nakliyat firmaları arasında seçip yapmadan önce firmamızı araştırarak neden en çok tercih edilen firma olduğumuza siz karar verin.

Levent Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

 • Levent evden eve nakliyat
 • Levent fabrika taşımacılığı
 • Levent fuar taşımacılığı
 • Levent ofis taşımacılığı
 • Levent parça eşya taşımacılığı

Evden Eve Nakliyede Farkımız ?

 • Garantili ve Siğortalı nakliye hizmeti sunuyoruz.

Nakliye hizmetlerimizin tümü garantili ve siğortalıdır. Ücretsiz ekspertiz ekibimiz tarafından incelenen eşyalarınızın değerinde siğortası yapılır ve taşıma esnasında oluşabilecek sorunların önlemi alınmış olur.

 • Eşyalarınız için ücretsiz koli tedariği sağlıyoruz.

Firmamız tarafından ücretsiz olarak eşyalarınızı kolilemeniz ve yeni yuvanızda eşyalarınızı yerleştiriken işinizi kolaylaştırmak için kolileriniz firmamız tarafından getirilmektedir.

 • Ücretsiz montaj hizmeti sunuyoruz.

Mobilyalarınızı veya sökülüp takılması gereken eşyalarınızı uzman personelimiz tarafından sökülüp takılmaktadır.

 • Eşyalarınızı taşırken ambalajlıyoruz.

Eşyalarınızın montaj işlemi bittikten sonra tüm eşyalarınızı buzdolabu, televizyon, çamaşır makinası, vs hepsini ambalajlıyalarak çizilip zarar görmesini engelliyoruz.

 • Eşyalarınızın yerleşme düzenini sağlıyoruz.

Yeni taşındığınız adresinizde eşyalarınızı uzman personelimiz tarafından sizin belirlediğiniz noktalra yerleştirerek işinizi kolaylaştırıyoruz.

Leven evden eve nakliyat iletişim

0212 633 15 25

4 Levent evden eve nakliyat firmaları arasında GRUP NAKLİYAT doğru tercih doğru adres.

Levent Evden Eve Nakliyat” üzerine 2 yorum

 • Grup Nakliyat gerçekten işini hakkıyla yapan ender firmalardan birtanesi çok teşekkür ederim emre bey

 • MRB bende grup nakliyat ile taşindim genel olarak çok memnun kaldim ama yıne de ufak tekef aksakliklar olsada oda istanbul trafiği diyelim ellerine sağlik ekrem bey ve ekipine teşşekür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri | Grup Nakliyat