NAKLİYAT HİZMETLERİ

Nakliyat hizmetleri
,
eşyaların bulunduğu yerden farklı bir yere götürülmesi için verilmektedir. Genel olarak sıkıntılı bir sürece tekabül eden taşınma işlemleri, birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Özellikle de yanlış yapılan paketleme ve yükleme uygulamaları nedeniyle sayısız maddi hasarlar meydana gelmektedir. Grup taşımacılık firması ise, nakliyat hizmetleri noktasında uzmanlığı yakalamıştır. Firma tüm eşya ve yük çeşitlerini özenle paketlemekle birlikte hassasiyet ile araçlara yüklemektedir. Ayrıca ofis, banka ve ev taşımacılığı hizmetleri de veren söz konusu firma, profesyonel bir ekip kadrosuna sahiptir. Tüm işlemler bahsi geçen personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda şehir içi veya şehirlerarası taşımacılık noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır.

Paketleme İşlemleri

nakliyat hizmetleri

Nakliyat hizmetleri veren firmaların hata yaptığı temel noktalardan biri paketleme işlemleridir. Eşyaların zarar görmemesi için uygulanan paketleme işlemleri sırasında, kaliteli ve dayanıklı ambalajların tercih edilmesi gerekmektedir. Firma bu konuda oldukça hassas davranmak ve tüm yüzeyleri en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlamaktadır. Nakliyat hizmetleri sırasında yüklere zarar gelme riski böylece ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca firma montaj ve taşıma işlemlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Örneğin yeni yaşam alanına getirilen mobilyalar veya dolaplar, hassasiyet ile kurulmaktadır. Grup nakliyat firması, müşterilerine zahmetsiz bir hizmet sunmakla beraber, taşınma sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca ofis ve ağır yük taşımacılığı noktasında da araç desteğinde bulunulmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Kimi binalar yüksek katlı olmakla beraber, eşyaların rahat bir şekilde taşınabilmesini sağlayacak kadar geniş değildir Böyle durumlarda ise, asansörlü nakliyat hizmetleri verilmektedir. Asansör sistemleri 25.kata kadar kolay bir şekilde çıkabilmekle beraber, eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca sürekli indir kaldıra maruz kalmayan mobilyaların deforme olması riski de yaşanmamaktadır. Grup nakliyat firması, talep edilen adreslere asansörlü araç sistemleri yönlendirmektedir. Firma bünyesinde farklı depolama alanlarına sahip olan pek çok araç modeli bulunmaktadır. Yaşanan maddi kayıpların müşterilere yansıtılmaması için de sigortalı taşımacılık desteği sunulmaktadır. Nakliye hizmetleri anlık olarak verilebilmekte ve hizmet bölgesi noktasında herhangi bir kısıtlama getirilmemektedir. Firma, şehirlerarası taşımacılık desteği de sağlamaktadır.

Hizmet Bedelleri

Nakliyat hizmetleri farklı fiyatlar ile verilmektedir. Eşya sayısı, tonajı ve eski adres ile yeni adres arasındaki mesafe, maliyetleri yakından ilgilendirmektedir Firma ise, fiyat hesaplamalarını müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak gerçekleştirmektedir. Özellikle de maliyetlerin artmasında ki en büyük etken, araçların yakıt masraflarıdır. Ancak grup taşımacılık firması bünyesinde bulunan kamyonlar, ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olduğu için söz konusu maliyetleri düşürmektedir. Bu sayede de nakliye hizmetleri, piyasa şartlarına göre daha makul rakamlar ile verilmektedir. Kaliteli bir taşımacılık desteği almak için firma ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz adreslere inceleme ekibi yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.