OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal şirketlerin her zaman ihtiyaç duyduğu ofis taşımacılığı hizmetleri, Grup nakliyat firması tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Çalışma alanlarında yer alan eşyalar, hassasiyet kurallarına uygun olarak yeni adreslere götürülmektedir. Bilindiği gibi ofislerde yer alan bazı malzemeler, en ufak darbe karşısında zarar görebilmektedir. Firma ise, sunmuş olduğu üst düzey paketleme desteği sayesinde bahsi geçen zararların yaşanmasını önlemektedir. Ayrıca ofis taşımacılığı hizmetleri, sadece alanında uzman personeller tarafından verilmektedir. Özellikle de elektronik eşyalar için kutulama desteği sunulmakta ve montaj işlemleri bilişim uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Firma, şirketlere özel olarak çeşitli araç modelleri tahsis etmektedir. Taşımacılık işlemleri ise, en geç 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Firma, eşyaların teslim edilmesi gereken adrese en yakın güzergahı tercih etmektedir.

Sigortalı Araç Modelleri

ofis taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmetlerinde kullanılan kamyon ve tırların tamamı sigortalıdır. Bu sayede olası bir nedenden dolayı yaşanan maddi kayıplar, ürün sahiplerine lanse edilmemektedir. Firmanın tüm araç modelleri günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Kasa arkasında bulunan asansörler ile yükleme ve boşaltma işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ofis taşımacılığı sırasında mobilyaların deforme olmaması için de yükleme işlemleri kademeli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firma, önceden eşyaları incelemekte ve söz konusu eşyalara uygun araç modelleri temin etmektedir. Bu sayede de tüm eşyalar tek seferde adreslere ulaştırılmaktadır. Grup nakliyat araçlarının üzerinde firmaya ait olan logo ve yazılar yer almaktadır. Yani, müşteriler kesinlikle komisyonculuk yapan firmalar ile muhatap olmamaktadır.

Montaj Desteği

Ofislerde yer alan mobilyalar ve masalar uzman personeller tarafından söküldükten sonra paketlenmektedir. Söküm işlemleri sayesinde taşıma sırasında insan gücüne olan ihtiyaç büyük oranda azaltılmaktadır. Ofis taşımacılığı hizmetleri noktasında başarıya ulaşmış olan firma, yeni yaşam alanına getirilen eşyaları tekrar kurmaktadır. Taşıma ve montaj işlemlerinin kademeli bir şekilde gerçekleştirilmesi nedeniyle, ortamda herhangi bir dağınıklık yaşanması engellenmektedir. Ayrıca kurulum desteği için de ek bir ücret talep edilmemektedir. Firma, müşterilerini memnun etmek için, makul rakamlar ile hizmet vermeye özen göstermektedir. Ofis taşımacılığı ücretleri, piyasa şartlarına göre yüzde 20 oranında daha hesaplıdır. Özellikle de montaj, paketleme ve yükleme gibi işlemler bilimsel yöntemler ile gerçekleştirilmektedir.

Ofis Taşımacılığı Hizmet Bölgeleri

Profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen ofis taşıma hizmetleri, tüm il ve ilçeler için geçerlidir. Çalışma alanlarında bulunan eşyalar, Türkiye’nin farklı bölgelerine getirilmektedir. Maliyet hesaplamaları ise, yüklerin incelenmesinden sonra yapılmaktadır. Bu sayede müşterilere en doğru fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca talep edilen adreslere ekspertiz ekibi yönlendirilmekte ve tüm eşyalar sigortalanmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Grup nakliyat firması ile iletişime geçebilirsiniz.