PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Sayıca az olan yükler için koca bir araç tutmak, hem gereksiz, hem de maliyetleridir. Firmamız ise, böyle durumlar için parça eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir. Tüm yükler, talep edilen adreslerden alınmakta ve yine talep edilen adreslere götürülmektedir. Ayrıca herhangi bir sorunun yaşanmaması veya eşyaların zarar görmemesi için gerekli olan önlemler alınmaktadır. Parça eşya taşımacılığı hizmetleri, Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin 81 iline verilmektedir. Boyutu, hacmi veya sayısı ne olursa olsun tüm malzemeler söz verilen süreler içerisinde teslim edilmektedir. Ayrıca paketleme işlemleri alanında uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Firma, her zaman önceliği taşıma güvenliğine vermekle beraber, kurumsal şirketlere yönelik çalışmalarda sergilemektedir. Parça eşyalar teker teker adreslerden toplanmakta ve firmanın depolama alanlarına getirilmektedir.

Parça Eşyalar Nasıl Taşınır?

parça eşya taşıma

Depolama alanlarında toplanan parça yükler, sevkiyata hazır bir hale getirilmektedir. Öncellikle tüm eşyalar paketlenmekte ve etiketleme sistemlerine tabi tutulmaktadır. Hangi eşyanın kime ait olduğu kolay bir şekilde anlaşılmaktadır. Özellikle parça eşya taşıma hizmetlerinin rutin sorunu, teslimatın yanlış kişilere veya yanlış yükler ile yapılmasıdır. Ancak firma bu sorunu ortadan kaldırmak için etiketleme sistemi kullanmaktadır. Daha sonra bölgeye gidecek olan araçlara yüklenen eşyalar, kontrollü bir şekilde nakliye edilmektedir. Ayrıca yolculuk sırasında iki ürünün birbirine zarar vermemesi için de araya destek malzemeleri yerleştirilmektedir. Grup nakliyat firması tarafından verilen Siğortalı parça eşya taşımacılığı hizmetleri, profesyonel personeller sayesinde yüksek memnuniyet oranları ile sonuçlandırılmaktadır. Özellikle de ambar yükleri veya seri imalat ürünleri de, hizmet alanlarına dâhil edilmiştir.

Araç Modelleri

Grup nakliyat firması bünyesinde depolama alanları farklı olan birçok araç modeli bulunmaktadır. Bu araçlar teknolojik imkânlar ile üretilmekle beraber, taşıma güvenliğini sağlama noktasında da oldukça başarılıdır. Yine kabinlerde yer alan raf sistemleri, parça eşya taşıma hizmetinin daha sağlıklı bir şekilde verilmesini sağlamaktadır. Ayrıca bahsi geçen kamyonet, kamyon ve tırların tamamı K3 ve K2 belgesine sahiptir. Bu belge, aracın taşıma izninin olduğunu beyan etmektedir. Grup nakliyat firması, müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. Bu nedenle de parça eşyalar, teker teker adreslere kadar teslim edilmektedir. Şayet bazı firmalar, eşya sayısının az olduğu olması halinde teslimat noktasında sorun çıkarmakta ve ürün sahiplerini bir takım depolama alanlarına çağırmaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı Ücretleri

Hali hazırda ekonomik bir hizmet alan parça eşya taşımacılığı, firma tarafından yapılan indirimler sayesinde daha da makulleşmektedir. Her birey, sadece yükünün ederi kadar ücret ödemektedir. Özellikle bu hizmetin en önemli avantajı, araç masrafının ürün sahipleri tarafından belli bir orana göre ödenmesidir. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve hemen adresinize ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca firma asansörlü nakliyat noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bizi değerlendirin )
Loading...