Parça eşya taşımacılığı hizmeti sunan firmamız Grup Nakliyat 1996 yılından günümüze parça eşya taşıma, evden eve nakliyat, ofis taşıma, fabrika taşıma, fuar taşımacılığı gibi tüm nakliye hizmetlerini sunmaktadır.

Parça eşya taşıma diye adlandırdığımız nakliye hizmetimiz aslında yıllar önceye dayanan bir geçmişi bulunmaktadır. fakat uzun yıllar önce nakliye şirketleri kendi bünyelerinde parça eşya taşıma hizmeti sunmamaktaydı bu nedenlede müşteriler İstanbul ‘dan izmire koltuk takımı göndermek için bir ev eşyasının tamamını alabilicek kamyon tutmak zorunda kalıyordu. Buda maliyet açısından oldukca el yakıyordu ve müşteriler eşyayı göndermek için ödedikleri para eşyanın değerinide geçebiliyordu kimi zaman.

1996 yılında Grup Nakliyat olarak parça eşya taşıma hizmetimizide sunmaya başlayarak müşterilerimizin parça eşya taşıma hizmetlerimizden faydalanmasını sağladık. Böylelikle parça olarak gönderilmek istenilen eşyaların müşteri için maliyeti düşerken nakliye firması için ise hiçbirşey değişmemektedir.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları için firmamızı arıyarak öğrenebilir ve ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanarakda öğrenebilirsiniz aynı zamanda parça eşya taşıma hizmetimiz için firmamız ile anlaştığınız taktirde firmamızın ekspertiz personeli anlaşmalı olduğumuz siğorta şirketi ile iletişime geçerek eşyalarınızın değerinde siğortasını yaptırır böylelikle eşyalarınızın taşıma esnasında örnek trafik kazası, doğal afet, vs gibi durumlarda firmamız tarafından mağduriyetiniz giderilmektedir.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Parça eşyalarınızı sadece şehirler arası değil İstanbul ilimizin içindede sunmaktayız. İstanbul da bulunan firmamız siz değeri müşterilerimizin parça eşyalarını haftanın belirli günleri değil haftanın hergünü taşımaktadır. İstanbul parça eşya taşıma hizmetimiz veya şehirler arası nakliye işleriniz için firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Parça eşya taşıma ve tüm nakliye hizmetleri için Grup Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hizmetlerimiz

Neden Grup Nakliyat ?

Grup Nakliyat İletişim

0212 633 15 25

0542 367 42 55

Grup Nakliyat © All Rights Reserved.2017

Powered by Renkli Web Tasarım