ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Yaşam alanlarında veya ofislerde bulunan eşyalar, farklı illere götürülmektedir. Bu taşıma işleminin gerçekleştirilebilmesi için de şehirlerarası nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak yüksek maliyetler ve yanlış yapılan işlemler sonucu oluşan maddi kayıplar nedeniyle sektöre olan güven her geçen gün azalmaktadır. Grup taşımacılık firması ise, alanında uzman personelleri ve gelişmiş tecrübesi sayesinde tüm projeleri hatasız bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firma Türkiye’nin 81 iline sevkiyat desteği sağlamaktadır Ayrıca talep edilen adreslere anlık olarak araç gönderilmektedir. Şehirlerarası nakliyat hizmeti, diğer nakliyat hizmetlerine göre daha zor bir sürece tekabül etmektedir. Özellikle de yol mesafesinin uzun olması, yüklere gelebilecek olan zarar risklerini arttırmaktadır Ancak firma, tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde almakta ve güvenli maksimum bir düzeyde sağlamaktadır.

Sevkiyatlar Nasıl Gerçekleşir?

şehirler arası nakliyat

Grup şehirlerarası nakliye personelleri, öncelikle taşınması planlanan eşyaları özenle paketlemektedir. Paketlerin içerisine yerleştirilen destek malzemeleri sayesinde de eşyaların darbelerden etkilenmesi engellenmektedir. Ayrıca paketlenen tüm yükler, fiziksel özelliklerine göre araçlara yerleştirilmektedir. Ağır, hafif veya parça yükler, sıfır risk ile taşınmaktadır. Grup şehirlerarası nakliye firması, yeni yaşam alanına getirilen eşyaların montajını da gerçekleştirmektedir: Taşıma veya kuruşlum işlemleri, bilimsel yöntemler ile yapılmakla beraber, en küçük bir eşyanın çizilmesi bile engellenmektedir. Ayrıca kurumsal şirketlere veya fabrikalara özel o olarak da araç tahsis edilmektedir. Firma, sigortalı taşımacılık hizmeti sayesinde de, oluşacak olan maddi kayıpların müşterilere yansımasını da önlemektedir.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri

Şehirlerarası nakliyat hizmetleri, kapalı kasa kamyon ve tır modelleri ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede eşyaların çevresel etkenlerden dolayı zarar görmesi engellenmektedir. Ayrıca firma bünyesinde bulunan araçlar, olumsuz hava koşullarında bile hizmet verebilmektedir. Tüm yükler, fiziki özelliklerine uygun olan kamyonlara yüklenmektedir. Grup şehirlerarası nakliyat personelleri, taşıma sırasında da belirli zaman dilimlerinde yüklerin son durumunu kontrol etmektedir. Ayrıca parça eşyalar, ofis malzemeleri veya seri imalat ürünleri de, istenilen illere lanse edilmektedir. Üst düzey bir kaliteli hizmet sunan firma, teslimatları zamanında gerçekleştirmektedir. Herhangi bir gecikme yaşanmamakta ve teslimat sırasında tüm eşyalar kontrollerden geçirilmektedir. Ayrıca tonaj bakımından ağır olan yükler için palet sistemleri temin edilmekte ve akıllı makineler sayesinde daha pratik bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir.

Araç Takip Sistemi

Maddi açıdan pahalı olan kurumsal malzemeler, sigortalı kamyon veya tır modelleri ile taşınmaktadır. Bahsi geçen kamyon ve tırlarda bulunan araç takip sistemleri sayesinde düzenlenen sevkiyatlardan anlık olarak bilgi akışı sağlanmaktadır. Grup şehirlerarası nakliyat firması personelleri, ürün sahipleri ile sürekli iletişime geçmekte ve gerekli olan bilgileri vermektedir. Buna ek olarak ambar yükleri de, firmanın hizmet alanlarına dâhil edilmektedir. Sizde hemen Grup taşımacılık ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti makul rakamlar ile alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca anlık araç ihtiyaçlarınızı da firma bünyesinden karşılayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bizi değerlendirin )
Loading...